Tomasz Młynarski
Członek Rady Przejrzystości od 2019 roku.
Absolwent prawa oraz stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Radca prawny z ponad 10-letnim stażem.
Od 2018 roku zastępca dyrektora Departamentu Prawnego w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta, odpowiedzialny za obsługę prawną urzędu i obszar legislacji. Od 2023 roku dyrektor Departamentu Świadczeń Kompensacyjnych, nadzorujący sprawy z zakresu Funduszu Kompensacyjnego Zdarzeń Medycznych, Funduszu Kompensacyjnego Badań Klinicznych i Funduszu Kompensacyjnego Szczepień Ochronnych.
Członek Rady Funduszu Medycznego przy Ministrze Zdrowia. Wykładowca na studiach podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
Odznaczony przez Prezydenta RP Medalem za Długoletnią Służbę, a przez Ministra Zdrowia odznaką „Za zasługi dla ochrony zdrowia”.
- Elżbieta Lanc
- Dr n. med. Jacek Rubik
- Marcin Kołakowski
- Prof. dr hab. n. med. Aleksandra Zasada
- Dr hab. n. med. Anna Socha- Banasiak
- Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Siudak
- Paweł Grzesiewski
- Prof. dr hab. n. med. Ewa Obuchowicz
- Prof. dr hab. Małgorzata Sznitowska
- Prof. dr hab. n. med. Tomasz Pasierski
- Marcin Lipowski
- Tomasz Młynarski
- Maciej Karaszewski
- Prof. dr hab. n. med. Roman Junik
- Katarzyna Galas
- Małgorzata Dziedziak
- Prof. dr hab. n. med. Andrzej Dąbrowski
- Dr hab. n. med. Anna Czerniecka- Kubicka
- Płk dr n. med. Artur Bachta
- Prof. dr hab. Małgorzata Bała
- Udział w posiedzeniach Rady Przejrzystości
- Plany pracy Rady Przejrzystości
- Zakres tematyczny posiedzeń Rady Przejrzystości
*Szanowni Państwo,
informujemy, iż zamieszczane na stronie Agencji materiały i wyniki dyskusji stanowią efekt pracy koncepcyjnej i procesu analitycznego przeprowadzonego przez zespół Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji w oparciu o paradygmat EBM, obejmujący: wyszukiwanie, selekcję, syntezę i interpretację dowodów naukowych, lub przeprowadzoną analizę danych. W związku z powyższym, pragniemy przekazać, iż wykorzystywanie materiału analitycznego lub wyników dyskusji, zgodnie z dobrą praktyką, powinno być opatrzone informacją na temat źródła w postaci: [tytuł prezentacji/raportu], AOTMiT, Warszawa, miesiąc 2024 r.]